شتابدهنده اماتکـ

چه اتفاقی در اماتک رخ می دهد ؟ مهم ترین اتفاق این است که ما با استارتاپ ها کار می کنیم. با توجه به تجربه های شخصی می دانیم که مردم چه نیاز هایی دارند به این دلیل است که می توانیم تشخیص دهیم یک ایده کوچک را در چه مسیری می توان توسعه داد. سوالاتی که در ذهن دارید از ” نام چه شرکت ام را چه بگذارم؟ ” تا  “برنامه اینده شرکتم چیست؟ ” وسعت دارد. پس از دوره بارگیری ایده واستارتاپ شما توسط ما به شما کمک می کنیم تا پاسخ تمام سوال هایتان را در یابید.

چه به دست می‌آورید؟


  مشاوره استراتژی

ما در اماتک به شما روش های تحلیل فوق پیشرفته و مدرن را آموزش می دهیم و با بهرمندی از مشاوران بزرگ آنالیز می توانیم استارتاپ شما را با برنامه ای مستحکم و کاربردی به بازار ارائه دهیم.


  برندسازی

یکی از مهم ترین جنبه های یک استارتاپ برندسازی می باشد . ما با بهرمندی از منابع تبلیغاتی و مشاوره ای می توانیم به شما آموزش دهیم که “چگونه برندی قدرتمند را پایه ریزی کنید” واین قول را به شما می دهیم که درمدت معین شما می توانید شاهد رشد برندتان باشید برندی که مردم روزی درباره اش  سخن خواهند گفت.


  سرمایه اولیه

اماتک با همراهی سرمایه گذران فروتن خود می تواند جرقه اولیه را برای  استارتاپ شما ایجاد نماید. شاید برخی از ایده ها و استارتاپ ها نیازی به سرمایه اولیه نداشته باشد اما اماتک این فرصت طلایی را از هیچ استارتاپی دریغ نخواهد کرد ما سرمایه گذرانی را معرفی خواهیم کرد که تاپایان راه شما را همراهی خواهند کرد.


  دوره های آموزشی

در دوره های آموزشی شتابدهنده اماتک می توانید به مدت شش ماه از بهترین اساتید استارتاپ ایران و برترین مشاوران و همچنین حضور بزرگترین شرکت های سرمایه گذاری را در کنار خود احساس کنید.


  امکانات و سرویس ها

شما  در دوره شتابدهی و ماه پس از ان می توانید به مدت ۶ ماه از تمامی امکانات و خدمات شتابدهنده اماتک از جمله فضای کاری، منابع تبلیغاتی، فضای ابری، خدمات مشاوره ای و برندسازی … استفاده کنید.